Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-19, 10:09   #110
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 336
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Po pierwsze jak Twojemu facetowi zacina się zamek w drzwiach to mu nie proponujesz że w ramach pomocy podsadzisz go ilekroć go zobaczysz żeby mógł wchodzić oknem. Ani nie układasz pod tym oknem stosu czegoś by miał po czym wchodzic. Także tyle w temacie nazywania bzdur chęcią pomocy. Po 2 wystarczyło powiedzieć że nie wiesz jak się jeździ na rowerze i nie wiesz tym samym dlaczego przepuszczający/ spadający łańcuch jest tak bardzo zły. Po 3 powyższe stawia pod mocnym znakiem zapytania sens jakiejkolwiek wymiany komentarzy w tym temacie, takie głupoty już tworzysz że idzie wymięc
Gdybym znała się choć trochę na ślusarstwie i zaproponowała facetowi że sama się temu przyjrzę też uznałabyś to za bezsensowną pomoc? Muszę od razu kupować mu nowy zamek, drzwi itd.? Bo właściwie facet nie zaoferował coś absurdalnego, tylko konkretnie że jak coś będzie się psuło sam naprawi. Ale dla niej to źle bo przecież on co chwilę jeździ do serwisu, stać go, więc jej też powinien fundować. I taką postawę krytykuję.

Jak zepsuje się łańcuch, to kupujesz szybko nowy i wymieniasz sama, w serwisie lub prosisz o to kogoś obeznanego. Dla własnego bezpieczeństwa, nie czekasz aż dojdzie do wypadku albo Twój facet ma o tym pomyśleć. Wkleić Ci link ile kosztują łańcuchy rowerowe na Allegro? Za kilkadziesiąt złotych jesteś w stanie to ogarnąć, tak się tutaj burzysz o tego faceta ale sama robisz z Autorki totalną biedaczkę i pasożyta skoro nie może tego ogarnąć i jeszcze ma pretensje do faceta że to on powinien pomyśleć. To jak jest w związku i mało zarabia ma już nie ponosić żadnych kosztów, wszystko powinien załatwiać i fundować facet?

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Ale masz rację laska zamiast fundować zamożnemu pasożytowi jedzonko po 120 zyli za michę powinna sobie kupić dobry łańcuch. Na pewno serwis rowerowy wychodzi taniej niż choćby jeden implant w miejsce wybitego zęba
Tutaj zgoda, z kolacją można zaproponować podzielenie rachunku na pół, pójście do tańszego miejsca, powiedzieć że np. w tym miesiącu odkłada się na coś kasę więc nici z drogiego wypadu itd. Ale to wystarczy powiedzieć zamiast oczekiwać od faceta, że ma postawić/dołożyć. A potem wyburzyć do niego że jest sknerą bo jak to się nie domyślił ani nie wyszedł z gestem, w końcu go stać. Szczerze, jakbym usłyszała coś takiego od partnera + nalegania na ślub i dzieci sama przemyślałabym to poważnie, dlatego do pewnego stopnia rozumiem typa.

Też myślę że nie zrozumiemy się. Jakikolwiek argument podam, Ty uważasz postawę faceta za najgorszą plus zaczynają się jakieś prywatne podjazdy, a ja nie mam czasu ani ochoty na jakieś pyskówki z randomami z netu. Ty masz swoje zdanie, ja swoje, każda napisała co miała napisać, trzymaj się i do zobaczenia w innych wątkach. Może tam będziemy mieć bardziej zbliżone poglądy.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując