Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla Maliniarki wesoły... siniak :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 18:16   #8
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dla Maliniarki wesoły... siniak :D

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaaaale jesteś śliczniutka na tych zdjęciach jak aniołek i bluzeczka super Ci pasuje (lewowywrotowa)

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1272729996 drugie moje ulubione

Nie wiem, czego się czepiasz, bubów prawie nie widać a i siniakowo nie jest ani ani
Świetny kontrast daje dolna powieka, ja wciąż nie mogę się zdecydować na tak "grube" jej podkreślenie, ale może kiedyś kiedyś

Marakujku, dziękuję
Bardzo proszę, to była dla mnie przyjemność
Cieszę się, że się podoba i zachęcam do tuczenia dolnej powieki
Marakuj aniołkiem? Hyhyhy dziękuję Ci Kochana

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam gdzie są te "defekty" Może i są ale na zdjęciach ich nie widać
Pewnie nie będę oryginalna pisząc, że podoba mi się ta dolna powieka śliczny kolor
Uuuu, defekty mam straszliwe, dziury w twarzy, strupy, zaczerwienienia... ja nie wiem co poradzę na to latem bez kryjącego Revlona Ale dobrze, że na zdjęciach się jako tako schowały
Dziękuję pięknie
Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
WOW , jaki siniak , co Ty gadasz kobietoooooo ?? Przepiękny makijaż , a nie żaden siniak ... I te kolooory pięknie ze sobą współgrają , ta kreseczka , to cieniowanie

Ps.Ostatniooo Mi pisałaś , że nie prędko coś wstawisz
Ollemku No ja wiem, że tak pisałam i nawet wstawiając ten wątek o Tobie pomyślałam... miałam dzisiaj pracę zacząć pisać i nie myśleć na razie o makijażach, ale Malinka poprosiła w swoim wątku no i uznałam, że wypróbuję ten Mamowy aparat
Ale cieszę się, że Ci się podoba, Twoja ocena - i to taka - jest dla mnie dużą nobilitacją
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
a co to za siniaki miały być??to chyba nie ten wątek ,jest ślicznie,kolorki razem ze sobą cudnie współgrają,pięknie wszystko! a Ty taka śliczna !
Bardzo bardzo dziękuję
Kolorki miały być ciut inne, zwłaszcza te na górnej, ale niestety nie zabrałam do domu żywej zieleni i cytrynowej jaskrawej żółci a w paletkach znalazłam tylko takie odpowiedniki

No Kobietki no... fajnie, że nie widzicie tu siniaka
Ale mi w trakcie malowania naprawdę skojarzył się jednoznacznie
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-05-01 o 18:18
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując