Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 17:48   #2304
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mi się taka przerwa podoba. Jak już ktoś naturalnie ma to wyglada to w porządku, ale dążenie do dziury między nogami? Na tych zdjęciach, niby wytrenowanych nie wyglada to moim zdaniem ładnie.
U mnie tłuszcz się lubi odkładać po wewnętrznej stronie ud. Musiałabym być bardzo chuda, żeby zobaczyć czy w ogóle mam taki gap.

Wasze nogi są dużo ładniejsze od tych wrzuconych wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podpisuję się pod wszystkim, a szczególnie pod tym . Naturalnie ok, przez wychudzenie - nie.

Zresztą dla mnie to też jest pierdółka. O tyle się cieszę, że mam przerwę, bo jak kiedyś byłam trochę grubsza, to pamiętam, że mnie się uda ocierały o siebie i to jest mało przyjemne/ kojarzę taki problem u wielu kobiet z obcieraniem.

Celestine, ładne masz nogi; choć wydaje mi się, że lepiej byłoby widać przez "całe zdjęcie", a nie zbliżenie. Ale pamiętam Twoje nogi, jak wrzucałaś zdjęcia "ubrane" i nie mam wątpliwości, że Ty masz ładne, szczupłe i zgrabne nogi , z przerwą czy bez.

Cinderella Girl no to chyba, dlatego że jesteś taka szczupła, to wydajesz się wyższa.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora