Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-16, 11:08   #797
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Madzia_Ha Pokaż wiadomość
Witam, jestem tutaj nowa i nie do końca ogarniam, czy dobrze poruszam się po stronie.

Zwracam się z prośbą o poradę. Mam cerę problematyczną - trądzik, rozszerzone pory, cerą przetłuszczająca się i zaczerwieniona.

Testowałam kilka podkładów - Eveline Wonder Match, physicians formula, True Match i kilka tańszych, ale żaden nie zdał egzaminu. Albo się ściera albo waży. Po 30 minutach świecę się jak żarówka. Jedyny podkład, który daje radę to Double Wear. Niestety, jego cena jest dla mnie kosmiczną i nie mogę go stosować na co dzień. Polecicie coś innego w mniejszych pieniądzach? Krycie może być trochę mniejsze niż w Double Wear.
Z mojego doświadczenia ( bo też miałam długo taką cerę i taki problem z podkłądem ) to nie podkłady są problemem niestety. Skóra może być odwodniona. Do trądzikowej skóry często ładuje się matujące i wysuszające kosmetyki, a odpowiedzią jest przetłuszczanie się w ciągu dnia. Nawilżający krem na noc, a na dzień coś lekkiego pod ten podkład. Wypróbuj najpierw te podkłady, które już masz ( o ile zostały ), możesz też delikatnie omieść twarz sypkim pudrem ( z tańszych np Ecocera ma taki sypki puder bez talku, nie ściąga cery ).
Wątek pędzlowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263948
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując