Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własnoręcznie wykonane upominki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-10, 16:58   #41
toja_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: podkarpacie!
Wiadomości: 5
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Olej KTC to czysty olej kokosowy. Mnie osobiście nie zachwycił. Co dziwne elektryzowały mi się po nim włosy (wiem że po nim, bo odżywki używam ciągle te same i od ponad roku nie miałam tego problemu).
O niebo lepiej sprawowała się u mnie Vatika kokosowa (ma dodatki ziołowe - bardziej odżywcza). Jeśli olejek Dabur Amla to szukaj tego specjalnie dla blondynek, bo ta normalna ma w sobie hennę i może przyciemniać lekko włosy.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Sorki, że się tak ciągle wcinam w wypowiedzi innych
Chyba mam jakąś spaczoną misję naprawiania świata

hmm a wg Cb lepiej postawić na kokosowy czy jednak zwykły - z oliwek / pestek winogron?

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak już dziewczyna musi prostować te włosy - to wcisnęłabym jej jakiś kosmetyk termoochronny, taki właśnie pod prostownicę, lokówkę czy suszarkę, zwykle są w formie płynu z atomizerem. Zawsze to trochę ochroni

I tak mi się nasuwa - zamiast prostować włosy mogłaby je układać jakoś, spinać. Mogłabyś poszukać, nawet na YT i pościągać, albo w formie obrazkowej - tutoriale do różnych upięć, których mogłaby spróbować, i nagrać np. na płytę Wydaje się, że typ włosów ma dobry do upięć, skręt którego nie lubi byłby akurat atutem
tłumaczyłam jej że dużo lepiej wygląda z lokach... no ale no cóż... i powiem Ci że zastanowię się nad tymi filmikami faktycznie= ) a jeżeli kosmetyki do termoochrony to coś polecasz? jedwab, serum?

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Ile chcesz wydać na ten prezent? - podstawowe pytanie.

Ostatnio moim odkryciem są szampony z Yves Rocher. Do włosów suchych zniszczonych polecam:
Kosmetyki z olejem Jojoba - wspaniałe produkty, włosy są miękkie, lekkie, nie puszą się
Kosmetyki z mleczkiem z Owsa - również wspaniałe i co najważniejsze - działają!!!

Na forum YR znajdziesz kody zniżkowe do sklepu internetowego. Ostatnio rozchwytywanym jest kod -50,00 zł przy zakupach za min. 109,00 zł + do tego ile prezentów

Z innych kosmetyków pielęgnacyjnych polecam:
- Loreal Professionel seria liss ultime,
- Loreal Kerastase, Oleo Relax
- Olej kokosowy, jednak KTC dobry jest do ciała, polecałabym bardziej zimnotłoczone niż rafinowane.
- L'Occitane, szampon + odżywka do włosów suchych i zniszczonych uwielbiam
No więc sądzę że tak w granicach 150 zł jak się uda. Nie wiem zaleeeży tak naprawdę od Waszych propozycji. Zamierzam zebrać parę kosmetyków porównać opinie, ilość, cenę = )


A co kochane powiecie mi na temat tych SLS'ow, Alcoholu Denat, Siliconach w tego typu włosach, unikać. Przeczytałam że najlepiej unikać silikonów ale patrząc na jej stan włosów myślę, że się zwyczajnie nie da inaczej zabezpieczać jej przesuszonych włosów....
Jakich firm/kosmetyków dla jej włosów unikać bez wahania? czego w życiu byście nie poleciły?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi kobitki
toja_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując