Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 12:10   #24
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Polecam II LO jak najbardziej!!
jedno z najlepszych w Poznaniu,poza tym bardzo miła atmosfera,mili nauczyciele,profile rozne ogólne i specjalistyczne,mozna zdawac mature miedzynarodowa ! jest bardzo dobry poziom jezykowy jest do wyboru francuski angleiski niemiecki rosyjski ,klasa AB ma wszystkie przedmioty po angielsku.A poza tym-ciekawe wycieczki,integracja,kult uralna i niezapomniana studniowka,koła pozaszkolne np europejskie,geograficzne, "sniadania z dwójka" gdzie przyjezdzaja sławne osoby ktore ukonczyły dwojke,za moich czasow przyjechał piotr gasowski i inni ...Raz na miesiac przedstawienia teatralne organizowane przez uczniow min po angielsku i francusku,koncerty studentow z akademii muzycznej, Wymiany z krajami takimi jak Niemcy,Francja,! A co najwazniejsze- wiekszosc abiturientow dostaje sie na swoje wymarzone kierunki studiow!!! ja sie dostałam
Naprawde jesli masz wybrac liceum a masz dobre oceny to kieruj sie tam.! Ja chodziłam i nie załuje! A jesli chodzi o walory estetyczne-szkoła cały czas jest unowoczesniana,nawet kolor scian ma za zadanie uspokajac
POLECAM CI 2 LO im.Gen Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując