Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe Mamy 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-23, 23:17   #359
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Dobry wieczór [emoji4]
Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chyba w końcu dojrzałam do tego, żeby do was dołączyć [emoji846]

To moja 2 ciąża, ale jeśli wszystko będzie dobrze to pierwszy poród.

Termin z OM mam na 30.11, z USG na 02.12.

W ciąży jak na razie czuję się dobrze, miałam kilka epizodów zawrotów głowy i mdłości, ale ani razu nie wymiotowałam [emoji846]

Przez ostatnie kilka dni strasznie siada mi na głowę, martwię się, czy wszystko z bobasem jest ok, czy nie będzie chory itp. [emoji52]
Finalnie dzięki temu zdecydowałam się na badania prenatalne.

Od razu pytanie, czy któraś z Was robiła PAPP-a w diagnostyce i jeśli tak to ile czekałyście na wyniki?

I na koniec taki szok - ja i mój mąż na razie nie chcemy znać płci dziecka [emoji85]
Witaj
Będzie dobrze [emoji4]
Co do płci, w pierwszej ciąży nie chcieliśmy wiedzieć, nie zależało nam to pierwsze dziecko więc co wyskoczy będzie dobrze, ale lekarzowi się wypsnęło że to chłopiec (było to już w 3 trymestrze), przygotowaliśmy się na chłopca, wcześniej kupowalismy rzeczy unisex, dostał imię, łatwiej było mi nawiązać z nim więź jak już znałam płeć. Tydzień po terminie na usg lekarz mówi że to dziewczynka[emoji15][emoji33][emoji43] szok, niedowierzanie. Kolejny tydzień przepłakałam i uczucia jakie mi towarzyszyły zrozumie tylko ten kto coś takiego doświadczył. Rozpacz za utraconym chłopcem którego tak właściwie nigdy nie miałam, żal nad tą malutką dziewczynką z którą nie zbudowałam żadnej więzi bo nagle okazała się kimś innym, tak mi jej było szkoda i żal. Dziwaczne uczucie. Lekarz widząc moja mnie wtedy, opowiedział o pacjence która spodziewała się dziewczynki, poród miała cc w pełnej narkozie i urodził się chłopiec. Gdy się obudziła to nie zaakceptowała tego dziecka, bo ona miała przecież mieć dziewczynkę! Psycholog pomógł, ale start mieli nieciekawy ona i dzidziuś.
Dlatego ja uważam że jak niespodzianka to do końca, a jak poznawać płeć to od początku żeby kilka razy na usg potwierdzić[emoji4]
Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
USG wyszło dobrze, także odetchnęłam z ulgą. Płeć na razie nieznana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Witaj Milciaczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!
Ja idę rano, staram się myśleć pozytywnie[emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując