Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy, co mam kupić? krem bb, fluid, puder...?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 19:55   #12
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pomocy, co mam kupić? krem bb, fluid, puder...?

Cytat:
Napisane przez Agusar Pokaż wiadomość
Kiedy nie były jeszcze modne w Polsce kremy BB interesował mnie Skin79, ale jakoś tak nie zdecydowałam się zamówić, bo wolę przetestować chociaż kolor na dłoni... Wiem, że nasze BB to bardziej taka ściemka, ale coś tam chyba muszą działać. Jeśli nie spełniałyby chociaż minimalnej funkcji, to by było kłamstwo na klientach, a przecież teraz wiele osób potrafi rozszyfrować skład produktu, więc to by nie przeszło.
Nic tam nie muszą działać ... Ostatnio kilka razy w przykry sposób nacielam się na bardzo drogie kosmetyki które miały robic cuda wianki a nie były nawet takie sobie... Co kosmetyk jest wart mówi( w przypadku niby pielęgnacyjnego BB jego skład. Znam tylko jeden drogeryjny fajny BB a przetestowalam 13..

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusar Pokaż wiadomość
Sprawa rozwiązana
Kupiłam Miracle Skin Perfector z Garniera, coś ala krem bb, do skóry wrażliwej. W zupełności wystarcza mi do naturalnego, świeżego wyglądu Dodatkowo kupiłam puder bambusowy z Paese i naprawdę, jestem w szoku, działa! Matuje moją kapryśną cerę na dobrych kilka godzin! Muszę tu dodać, że dzięki kremom moja cera się poprawiła, jest lepiej nawilżona, dlatego też zapewne nie przetłuszcza się tak szybko. Wszystko jest kwestią odpowiedniego dbania

PS. Chciałam zamówić puder przez sklep firmowy, gdzie łączna cena wyniosłaby mnie ok 50zł! A kupiłam go w Drogeriach Polskich za 21zł!
Ojej to dwa razy tyle... Ja zamawiam książki z merlina( mieszkam w Niemczech) i przy okazji chciałam wziąć maseczke z Tołpy ( sklep firmowy nie wysyła za granice) . Maseczka 6 zł... Dopłata za każda sztukę w paczce też 6 zł...

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Cloey Pokaż wiadomość
A możecie polecić mi jakiś lekki, przyjemny podkład na okres wiosenno/letni?
Neutralny,rozświetlający czy matujacy ?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując