Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 08:52   #3266
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nie chce Was denerwować, ale u nas noc bajka: od 22 do 7 bez pobudki Za to ze spaniem w dzień jest dramat. Wczoraj lulałam ją godzinę, a pospała 40 minut. Normalnie interes życia [emoji23]

Dzisiaj wyruszamy nad morze Przenocujemy u moich rodziców, bo to po drodze a jutro razem z nimi jedziemy do Świnoujścia. Oby Ala dobrze zniosła podróż i nowe miejsce Najbardziej przeraża mnie to pakowanie jej klamotów, tego jest mnóstwo... Siebie spakowałam w małą sportową torbę, żebyśmy jakoś się do auta zmoeścili. A kiedyś zbierałam tyyyyle ciuchów ze sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bezpiecznej drogi

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Cześć,
A ja od rana narzekam na 4 pobudki w nocy, po których od razu usypiała. Ale to i tak gorzej niż było...

Powiedzcie mi czy jestem nienormalna, bo takie insynuację dostaje. Mój mąż wraca z pracy o 17, daje mu się ogarnąć, zjeść, odpocząć i dopiero wręczam małą. Wczoraj dałam mu ją dopiero po 18 i mówię, że proszę o 15 minut nie zawracania mi dupy. [emoji38] Biorę telefon i nie ma mnie. Położyłam się na kanapie, a ten podchodzi co chwilę z małą do mnie i mówi: zobaczymy co mamusia robi albo przysuwa ja do mnie żeby się śmiała. Mówię ze złością, że ma dać mi spokój, to moje 15 minut odmóżdżenia, to wielki foch jak ja mogę się tak do córki zachowywać, przeciez ona chce się do mnie uśmiechnąć. [emoji33][emoji33]
Albo po 5 minutach zabawiania położył ją na matę na podłogę obok mnie i wyszedł do innego pokoju. A ona zaczęła marudzić. Krzycze, że ma ja wziąć, a on że nic jej nie jest i on się nią zajmuje. Ja prdl... Rzadko narzekam na mojego męża, ale czy jak proszę o 15 minut to takie skomplikowane zapomnieć, że istnieje na ten czas?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
To jest masakra.. Mój też idzie zobaczyć co robi mama


To samo moja mama. Zabawia moja mała i co chwila "zobacz jak się uśmiecha... Zobacz zobacz!!!"
Jak nad morzem poszłam na 2ga stronę ulicy żeby serio iść sama a nie z ferajna to mnie wolała i na migi pokazywała że syn zasnął. No kutfa.


Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Twój to egzemplarz poziom hard. Wara by mi słuchawki założył, zrobiłabym mu jesień średniowiecza [emoji16]

Zastanawia mnie jak to będzie za rok. pobudka o 5, godzina jazdy do pracy na 7. W domu po 16... Trzeba nabrac sił...[emoji28]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Ja wracam na 6h

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora