Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TOP MODEL - Zostań modelką - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 00:15   #1815
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Wreszcie koniec castingow. Dzisiaj spodobal mi sie ten koles co robil te fikolki i parkour czy cos takiego - bardzo ladna twarz. Tak samo swietna byla ta Nikola - co jest wolontariuszka w tym domu dziecka. Przypomina mi strasznie Magde Frackowiak. W ogole wydaje sie calkiem dojrzala, porownujac ja chociazby do Darii z poprzedniej edycji

Ostatnia laska - no, ladna dziewczyna, naprawde wow, wlosy, twarz, cialo - taka typowa uroda Miss Swiata. Ale czy serio az taka swietna na modelke? Taka strasznie nudna, a oni jej dali ten bilet z jakiego wlasciwie powodu? Nie rozumiem jaki jest tego sens, jak ktos im sie podoba, to przeciez i tak go wezma, nawet jak efekt sesji przed wejsciem do domu beda takie sobie.

Nie ogarniam tylko dlaczego mlode mamy idace do tego programu ciagle tak podkreslaja, ze im jest trudniej sie rozebrac, bo ciaza, bla, bla, a sie rozbieraja i nic nie widac. To samo Ada z 6. edycji. Troche bylo to irytujace jak ta dziewczyna dzisiaj rzucila tym tekstem

Siatkarka, Ruda, Wenezuelka - nie kupily mnie. Chociaz ta ruda ma niezla twarz. To samo ta, co nie wiedziala czy chce jechac na oboz. Twarz bardzo ladna, ale kurde, strasznie irytujaca, mialam wrazenie, ze tata bardziej chce niz ona
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując