Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kompleks pochodzenia ze wsi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-16, 21:06   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Kompleks pochodzenia ze wsi

Cytat:
Napisane przez kompleksowa22 Pokaż wiadomość
Pewnie tak, znam ludzi z pracy od roku i nawet się nie przyznałam,ze jestem ze wsi. Tzn. unikam tematu. Po prostu na wstępie na sluchalam się jej opinii i jakos mi było wstyd, z reszta ona naczytala się rzeczy nieprawdziwych o hodowli zwierzat np. bo sa strony obroncow zwierzat i tam uwazaja,ze jak ktoś zarabia na zwierzętach to cos zlego, albo cos zlego jest w jedzeniu zwierzat. Troche nakrecaja się wzajemnie, popadają w fanatyzm..wiadomo maja swoje racje, ale ona jest dość skrajna
Wiem,ze wstyd kraść, a nie pracować. 12% Polakow zajmuje się rolnictwem a 40% mieszka na wsi. Ale dla ludzi z Warszawy to jakas straszna nowość, jakby Polska to były tylko duże miasta i bogactwo.
Pewnie nie dla wszystkich, ale tu takich spotkałam....
Taaaaa nowosc...dla tych ludzi z "warszaffki" co to sami słoikami dzwonili jesscze parę lat temu(piszę to jako Warszawianka- tak o sobie myślę, ale pochodzę z małej pipidówy i wielokrotnie byłam wyzywana od "sloików".
Akurat mi.sie to określenie wydaje niezwykle trafne. Niestety często ludzie którym słoma z butów wystaje, udają mega-miastowych, bo od 4 czy 5 lat "mieszkajom w Warszawie".
W ogóle się tym nie przejmuj. W stolicy jest taki tygiel różnych ludzi, naprawdę większość z nich ma wywalone na to skąd jesteś.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując