Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bratki, bratuszki, Błękitne ciuszki… Lato, lato, idzie lato, co Ireny na to?! ~38
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-12, 19:11   #4695
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Bratki, bratuszki, Błękitne ciuszki… Lato, lato, idzie lato, co Ireny na to?! ~

Hania, nie zapisuję, jak mnie coś zainteresuje to pamiętam [emoji3]
Ja teraz wykańczam AA Long, jest świetny, lekki. Polubiłam go, ale jak otworzyłam ten nowy Rimmel, to znów poczułam ten cudowny jasny kolor. Rimmel Breathable bardzo polecam, ale on jest bardzo leciutenki. No mgiełka normalnie. Od rana + drzemka, trwałość genialna, wymagał tylko popołudniu leciutkiego przypudrowana [emoji16]
Z AA kupię sobie jeszcze matujący.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Hej
Ha się nie wyrabiam na zakrętach i na nic nie mam czasu. Ciężko mi z tym bo jednak wolę spokój a teraz nie mam go ani w pracy ani w życiu prywatnym a nie zapowiada się żeby to się szybko zmieniło.
Chciałam tylko napisać ze naprawdę liczę na to i mam wielką nadzieję że Ireny przyjadą do mnie jak juz zamieszkam w domu który dziś formalnie stał się mój (dziś podpisaliśmy akt notarialny [emoji3]).
Kasia, Gratulacje [emoji322][emoji322][emoji322]
Grabarka jest w twoich stronach? Byłam tam, cudowne miejsce, może R będzie chciał tam znów pojechać [emoji16]
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora