Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to jest za granica?Czyli planowanie i wychowywanie dziecka w Niemczech :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 13:31   #12
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Jak to jest za granica?Czyli planowanie i wychowywanie dziecka w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zobaczylam, ze jednak ktos cos napisal w Chinach mowisz?? Wow, i jak bylo?

Wiem, ze boimy sie nieznanego ... ja chcialabym moc spojrzec w przyszlosc i wiedziec jak bedzie

Tak to by nudno bylo, gdyba dalo sie zobaczyc wszystko, co przed nami

No ale pomysl sobie tak - masz fajnego, kochajacego malza i chcecie zalozyc rodzine...co moze byc w tym nie tak?
Wiadomo, ze wiele sie zmieni, ale na lepsze tylko, bo do milosci miedzy wami dojdzie milosc malutkiej istotki - czesci kazdego z was....

A w chinach fajnie bylo, ale tu jeszcze fajniej

Cytat:
Napisane przez elvira44 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja co prawda nie w Niemczech a w Londynie ale ten kraj zawsze byl mi bliski, jesli nie macie nic przeciwko to przylacze sie.

Ja studiowalam w Polsce germanistyke (3 lata) i juz malo co pamietam od nieuzywania
Bylam w Koloni 2 miesiace jako au-pair. Ale zrezygnowalam bo mi sie rodzina nie spodobala i tesknilam za TZ.
W 2006 roku wyjechalam do Londynu (gdzie TZ byl juz od roku) i w tym roku w lipcu wzielismy slub.
A co do ciazy to wlasnie jestesmy w trakcie staran
Hej zycze, zeby staranka byla jak najkrotsze i owooooocne
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując