Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-26, 17:08   #1
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86

Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.


Witam mam kilkumiesięcznego synka i kiedyś odwiedziła mnie koleżanka, która nie chce mieć dzieci bo nie czuje takiego instynktu.Podczas spotkania akurat tak się złożyło że moje dziecko płakało dość długi czas jak to małe dziecko nie raz tak mają i nie zawsze jest przyczyna znana.Przyjaciółkami jesteśmy już 10 lat niestety do niedawna. Doszły mnie słuchy po tej wizycie powiedziała do kogoś że mój bachor darł jadaczkę całą godzinę i to jest okropne.Przyznam się że tego się nie spodziewałam i poczułam się źle.Po tym wszystkim skontaktowałam się z nią i padły mocne słowa. Powiedziałam jej że nie życzę sobie żeby mówiła tak o moim dziecku i jest chamska, poza tym nikt jej nie zmuszał aby przychodziła do mnie.Trochę jej wygarnełam i już parę tygodni nie mamy kontaktu.

Nigdy się nie spodziewałam że dojdzie między nami do aż takiej spiny.Wiem że nie przepada za dziećmi i ich nie chce mieć ale trochę szacunku, to nie jest dziecka wina że płaczę powinna to zrozumieć i nie komentować w tak prostacki sposób.Mi się zwyczajnie przykro zrobiło jak to usłyszałam.

Co o tym myślicie.?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora