Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-17, 11:51   #655
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;77203896]Ciężko powiedzieć, podstawka trójki koło 35-40 godzin, Serca z Kamienia jakieś 15-20, Krew i Wino też koło 15-20 Ale nie liczyłam, a GoG mi się psuje, więc licznika też nie miałam, ciężko dokładnie powiedzieć. Ja mam playthrough jedynki też zaczęty, właściwie już jestem w III akcie, potem sobie jeszcze raz przejdę przez dwójkę, bo właściwie czemu nie

Z Telltale grałam w GoT, TWAU całe, w TWD tylko w dwa pierwsze sezony, były genialne, ale tego najnowszego jeszcze nie ruszałam. Czekam na nowy sezon TWAU oczywiście [/QUOTE]

Dzięki fajne są dłuższe rozgrywki, bo ostatnio grałam tylko w dosyć krótkie.

Fajny ten Bigby

Mój ulubiony sezon Walking Dead to 2, uwielbiam postać Kennego.
Trzeci też jest bardzo dobry, zaskakujący. Ja tak samo czekam Gra o Tron czeka na swoją kolej.

Ogólnie muszę tutaj polecić The Cat Lady, jedna z moich ulubionych gier grafika brzydka tak diabli, dźwięk niekiedy źle nagrany, są trzaski itp. ale historia i klimat to zdecydowanie nadrabiają. Depresyjna historia o kobiecie w średnim wieku, która chciała popełnić samobójstwo. Smutek i pustka aż wylewają się z ekranu a wszelkie niedociągnięcia są na plus, na pewno przejdę ją jeszcze raz:

__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2017-09-17 o 11:52
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując