Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-09, 10:11   #2
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie
Postanowiłam założyć taki wątek, bo wszystkie, które dotyczą szukania przyjaciółki są o znajomościach internetowych (gg, e-mail), a ja szukam bratniej duszy, takiej prawdziwej

Żeby wątek był w miarę zorganizowany, to może wpisujmy tu swoje "ogłoszenia" i przechodźmy na PW Mam nadzieję, że wiele tak samotnych osób jak ja znajdzie tu swoje bratnie dusze

Mam 20 lat, obecnie studiuję w Szczecinie. Jestem osobą bardzo towarzyską i po prostu nie mam pojęcia dlaczego nie umiem się z nikim zaprzyjaźnić Nie jestem głupia, nie jestem brzydka, ale nie mam takiej przyjaciółki od serca, a bardzo mi tego brakuję... Lubię bardzo imprezy, ale też nie mam na nie z kim chodzić. Chciałabym mieć taką osobę, która by wiedziała, kiedy mam zły dzień i wtedy właśnie wyciągała mnie na spacer, na kawę, na czekoladę, do kina, na zakupy.. Z którą mogłabym o wszystkim pogadać, napić się piwa, pośmiać... Chciałabym chodzić na basen, na siłownię, chciałabym chodzić na spacery, biegać po parku, ale nie mam z kim... Owszem, mam koleżanki, ale zawsze to ja muszę wychodzić z tą inicjatywą, a czasem już mam wrażenie, że się narzucam, bo mi nikt nigdy nic nie proponuję

Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji jak ja, masz podobne pragnienia, zainteresowania, jesteś ze Szczecina, a nie masz też przyjaciółki, takiej, z którą czułabyś się swobodnie, takiej od serca, napisz do mnie PW, umówimy się, spotkamy, pogadamy
Całkowicie to rozumiem, bo mam podobnie

Ja jestem z Łodzi i dołączam się do wątku

Edytowane przez yellowsunshine
Czas edycji: 2010-03-09 o 11:29
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując