Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-25, 14:03   #704
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ja nie pudruje twarzy po nałożeniu, po prostu nie lubię. U mnie sam podkład bez pudru trzyma mat ok 7 h.

Jest świetny bo nie można sobie nim zrobić krzywdy. Nawet jak się dużo nałoży to nie ma efektu maski, jest naturalny.
Wyrównuje koloryt cery, natomiast na jakieś wypryski czy mocne zmiany na pewno przydatny będzie korektor. Chyba się nie powtarzam ;>

Z racji, że lubię testować (co nieraz jest dla mnie zgubne, no ale) teraz mam AMC Inglota, tego natomiast nie polecam, robi smugi i szybko się cera po nim błyszczy, natomiast z kolei też dobrze dopasowuje się do koloru skóry. Ale zdecydowanie dłużej trzeba nad nim popracować na twarzy niż z ysm Inglota.


jeśli chodzi o puder to z tego co sama wyszperałam na KWC i wizażu to całkiem niezły jest Inglot z tej samej serii chyba ysm. Ale zaznaczam, że sama nie używałam

dziękuję bardzo .

a w sumie to mat jest u mnie najważniejszy bo po prostu nienawidzę świecącej się skóry.
a płaski mat też nie wchodzi w grę.

ahh no i zastanawiam się jeszcze nad Healthy mix .
no i mam teraz dylemat
miałam też zamiar zakupić Astora Perfect Stay.
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.


Edytowane przez arbuzowaaa
Czas edycji: 2010-03-25 o 14:18
arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora