Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do zrzucenia 40kg, potrzebne wsparcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-07, 10:16   #13
MissStiletto
Raczkowanie
 
Avatar MissStiletto
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 78
Dot.: Do zrzucenia 40kg, potrzebne wsparcie!

To i ja chciałabym się dołączyć. Odkąd pamiętam tylko tyję albo chudnę, wpisuję każdy gram fitatu albo żrem co popadnie. Mam bardzo rozregulowany metabolizm, tyję od przysłowiowej szklanki wody. Po węglowodanach nie czuję się naklepiej ale tak jak i aga024 kocham chipsy. I oczywiście chleby, makarony, wszystko co słone i intensywne w smaku. Moim problemem jest podjadanie, przekąski, czasami wnet rzucanie się na jedzenie. Innym razem jednak potrafię nie jeść przez dobę tylko po to, aby nadrobić to z nawiązką na drugi dzień.
Mam teraz 24 lata, 165 cm i moją absolutnie rekordową wagę 96 kg. AshaN_ sama wiesz najlepiej jak ciężko się żyje z takim balastem.
Jest to moje milionowe podejście do odchudzania, wdrażam post IF z 8 godzinami jedzenia i 16 niejedzenia.
Moją największą pokusą jest... piwo. Niezdrowe i bardzo kaloryczne jeśli potrafi się ich wypić kilka.
Chciałabym, aby ten wątek się rozwinął, nigdy jeszcze nie próbowałam odchudzania z wzajemną motywacją i myślę, że warto spróbować.
Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to absolutnie staram się robić min. 6 tyś kroków dziennie, w weekend najchętniej robię po 18 tyś, ale partner nie zawsze jest taki ruchliwy jak ja.
Jeśli już ćwiczę to z Martą z Codziennie Fit. Bardzo polecam, ma kilka filmików dla osób z dużą nadwagą, bez kondycji. Są też wersje bez tupania dla tych co mieszkają w bloku i bez podskoków aby nie obciążać kolan. Jak widać aktywność nie jest zbyt wysoka, ale pozwala mi chociaż nie tyć wtedy kiedy ostro przeginam z kcal, waga stoi w miejscu.
Zapotrzebowanie ustalam na 1600 kcal (powinno być 1900 kcal, ale w weekend zawsze mi coś zawyża bilans tygodniowy). Nie ustalam co mogę jeść a co nie, ma być w miarę racjonalnie. Wszak lepiej zjeść talerz porządnego śniadania niż paczkę chipsów.
Także, podejście numer 1456 czas start ^^


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MissStiletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując