Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 14:45   #88
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Witam.Jestem nowym użytkownikiem forum i mam kilka trochę dziwnych a może nawet i głupich pytań dotyczących damskiej pochwy.Od razu zaznaczę że nigdy nie miałem dziewczyny i nie było dane obcować mi z tą częścią ciała stąd też moje pytania mogą być dla was dziwne.Bardzo proszę o prawdziwe i w miarę poważne odpowiedzi

1.czy podczas kąpania czy pływania wpływa wam tam woda? większość dziewczyn mówi że absolutanie nie ale jakoś ciężkow mi w to uwierzyć-przecież pochwa nie jest szczelna-jakoś podczas okresu nie potraficie zacisnąć jej i zatrzymać wypływającą krew.To jak to jest? podczas okersu leci z niej jak z kranu a od zewnątrz jest niby szczelna jak batyskaf? ;-).Ja na swoim przykładzie jestem niemal pewnien że nam facetom podczas plywania wpływa woda do penisa-podejrzewam że aż do zwieracza pęchęrza moczowego,tylko po prostu tego nie czujemy-jak to jest u was?

2.A jeżeli już wpływa to trochę wam współczuję-wygląda na to że jak wpadniecie np do sadzawki albo mocno zanieczyszczonej wody to łatwo możecie złapać jakieś zakażenie

3.Jak to jest z podnieceniem i nawilżeniem? tzn.załóżmy że byłyście kiedyś zakochanymi,niewyżytymi dziewicami albo wasz chłopak/narzeczony/mąż bardzo na was działa-ile potrzebujecie czasu żeby zrobić się mokre? minutę? dwie?.Pytam bo w przypadku facetów-szczególnie tych młodych postawienie do pionu małego to kwestia niecałej minuty.Wielu młodych i niedośwaidczonych facetów jest w stanie osiągnąc erekcję dosłowanie na zawołanie o każdej porze dnia i nocy.JAk to jest z wami? potraficie się zrobić mokre na zawołanie czy potrzebujecie pieszczot,uczucia i bóg wie jeszcze czego?

4.Jeżeli już chodzi o mokro w majtkach to czy zdarza wam się podnicać w ciągu dnia bez wyrażnej przyczyny? np.podczas lekcji w szkole,na zakupach,w pracy? czy zdarzyło wam się przemoczyć z tego powodu spodnie? Facetom potrafi stanać w najmniej odpowiednim momencie i bywa to bardzo kłopotliwe-zdarzało mi się to w tramwaju czy pracy jak to jest u was?Czy podobnie jak faceci macie jakieś nocne orgazmy? budzicie się mokre? jak często wam się to zdarza? Przeciętny mężczyzna ma średnio5-7 erekcji w ciągu nocy i jest to całkiem normalna rzecz

5.Załóżmy że jesteście tam suche a naszła was ochota na seks-czy to bardzo wtedy boli? jakie to mniej więcej uczucie? jakby ktoś naciskał wam na siniaka?czy sucha pochwa jest wrażliwa i wkładanie tem czegokolwiek(tamponu,palc a itp.) jest bardzo nieprzyjemne?

6.Jak to jest z tym okresem? czujecie się wtedy bardzo mokro? jakbyście się za przeproszeniem zlały w gacie? ;-).Czy to jest bardzo wkurzające czuć przez te 4 dni wilgoć między nogami? Podobno zdarzają się hardcorowe sytuacje z przeciekaniem podpaski,poplamieniem białych spodni,albo strużką krwi lecącą po nodze. wy czujecie jak coś się tam cały czas sączy czy po prostu siedziecie sobie na krześle nic nie czuć a kiedy wstajecie nagle pół szkalnki krwi ląduje na podpasce?

7.czy jesteście w stanie zaciskać wejscie do pochwy tak aby bez użycia siły nic się tam nie dostało?

8.Jak glęboko przyjmujecie swoich mężów/chłopaków? czy zawsze jesteście w stanie przyjąć ich "całych" czyli po same jądra? czy zdarza się to raczej rzadko i musicie być bardzo podniecone i rozciągnięte.Czy są tu jakieś dziewcyzny które nigdy nie przyjeły całego penisa bo po prostu mają za krótką pochwę?.Może niech kilka pań się wypowie ile maksymalnie cm jest w stanie przyjąć.

9.Pytanie trochę z innej beczki-wytłumaczcie mi dlaczego kobiety noszą stringi i co jest fajnego w tych majtkach? nigdy nie nosiłem stringów ale z mojej perspektywy wydaje się to bardoz niewygodne-cały dzieć chodzić z paskiem w tyłku ;-).Przy siadaniu,wstawaniu,nachyl aniu itp.ten pasek się przecież lekko przesuwa i wrzyna w tyłek-co w tym do diaska jest fajnego? może to głupie pytanie-ale tan pasek dotyka bezpośrednio odbytu? jeżeli tak to łatwo prznieść bakterie do pochwy.

z góry dzięki za odpowiedzi.

Oborzezielony, ale się uśmiałam z tych porównań.
Subiektywnie:
1. , 2. Nigdy o tym nie myślałam. Należy pamiętać, że są wargi sromowe, które chronią jednak przedostawaniu się czegoś dalej. Ale fakt, w brudnej wodzie bardzo łatwo o infekcję.
3. Jak jest coś bardzo podniecającego, to zwykle można się podniecić szybko. Dla każdego coś innego, czasem zadziała widok, czasem dotyk, czasem pół godziny całowania i dotykania nie działa, bo się nie ma ochoty.
4. Jak w 3. Ale żeby przemoczyć spodnie? To nie, majtki tak czasem.
5.Co innego tampon, co innego palec. Jednak mimo wszystko mając okres ten tampon się wymienia, to jest tam dość mokro. Wkładanie czegoś na siłę? Ból przez duże B.
6. Kobiety nie tracą litrów krwi, bo poumierałyby. To mała lub średnia ilość, jeśli dba się o higienę, często zmienia zabezpieczenie to nie ma uczucia, że jest mokro. Dlatego ja jestem za tamponami, nic nie wycieka.
7. Zaciskać można, ale jeśli coś na siłę chce się włożyć, to nie da rady zamknąć się.
8. Zależy od długości pochwy i wielkości członka partnera.
9. Jeśli są zrobione z dobrego materiału i w dobrym rozmiarze, nie za małe, to nie są złe. Nic się nie wrzyna.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując