Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowe 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-06, 11:58   #246
moulin_rouge
Raczkowanie
 
Avatar moulin_rouge
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 149
Dot.: Mamy styczniowe 2022

[1=068f17c74a689af16414de9 9cf46e6ba382cfcbb_626f10f 213472;88844034]Jaka bierzesz dawke euthyroxu i ile masz teraz tsh. Ja biore 150/175 i mam okolo 1 z hakiem tsh.
[/QUOTE]
Biorę Euthyrox w dawce 50. Obecnie TSH mam 1,5 (z połowy lipca), ale schodzę z 3,7, które miałam przed ciąża. W środę idę znowu na TSH.

[1=068f17c74a689af16414de9 9cf46e6ba382cfcbb_626f10f 213472;88844034]
Polozna mozna od 20tc wybrac. Jak wpiszesz w neta miasto gdzie mieszkasz + polozna to ci powinna wyskoczyc lista dostepnych. Ja swoja po 30tc w 1 ciazy wybieralam.

Jesli chodzi o szpitale to najlepiej zadzwon na polozniczy i porozmawiaj bezposrednio z pracujaca tam polozna. Ja zawsze tak robie, bo na stronie internetowej takie info nie sa na biezaco.
Wtedy sie zapytasz o szkole rodzenia (o ile Cie taka interesuje), o sam porod itp. Mi zalezalo zeby rodzic tam gdzie moj lekarz prowadzacy. Normalnie na stronie szpitala powinna byc lista co zabrac do Ciebie i dziecka na pobyt w szpitalu.

Jak bedziesz miala polozna to ona tez Ci wszystko wytlumaczy.
W moim miescie rodzinnym jest tylko 1 szpital, ale jest III referencyjny. Tzn w razie jakby cos sie dzialo z dzieckiem to jest tam pomoc na najwyzszym poziomie. Jak w Twoim miescie jest duzo szpitali to poczyta opinie, jaka ma referencyjnosc itp.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Nikaa1987 Pokaż wiadomość
Ja szpital mam wybrany ze względu na lekarza który tam pracuje i do którego chodzę. Przynajmniej wiem że zawsze znajdzie się dla mnie miejsce i nie odesla mnie gdzie indziej[emoji6]
My o imieniu nawet jeszcze nie rozmawialiśmy i ani jednej rzeczy jeszcze nie kupilam, czekamy czy wszystko będzie dobrze a wtedy nawet w parę dni można wszystko pozamawiac [emoji4]
To widze, zę mam jeszcze czas na szpital i położną. Ja mam lekarza prowadzącego w Luxmedzie, więc raczej będe mieć szpital bez niego. Otworzyli u mnie porodówkę jakieś 3 miesiące temu, st. referencyjnosci II, może rozważę, bo najbliżej, ale mieszkam na śląsku więc w sumie to wszędzie mam blisko.
Myślałam, ze u mnie tylko te szpitale tak słabo opisane na www. Zrobię selekcję i będę dzwonić.

[1=068f17c74a689af16414de9 9cf46e6ba382cfcbb_626f10f 213472;88844060]My imie mamy juz bardzo dawno dla chlopca wybrane.


Teraz to mozna wszystko przez internet zamowic w jeden dzien. Po paru dniach dostawa i wszystko jest. Nie trzeba nawet z domu wychodzic.
[/QUOTE]
A pochwalisz się jakie imie wybraliście? Chyba, ze nie chcesz

Ja się z wyprawką właśnie nie spieszę, bo jest tak, jak piszesz. Można zamówić przez internet wygodnie

Dzisiaj chyba wybiorę się jednak kupić jakieś spodnie szersze (nie wiem, czy kupować ciążowe?), bo już się nie dopinam i chodzę w odpiętym guziku

Korzystacie z poduszki do spania, takeigo rogala? Wiele dziewczyn kupuje, ale nie jestem przekonana, bo zabiera tez dużo miejsca w łóżku.
moulin_rouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując