Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-24, 20:25   #2223
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Uściślając zależy mi tylko, by biuro było na płasko. Lub winda od zera. Innych dostosowań nie potrzebuje. Bo nawet w małej kabinie WC jestem wstanie sobie poradzić. Pracuje teraz w domu. I chce przeżyć ten okres pandemii w takich warunkach, ale powoli czuję, że potrzebuję zmienić otoczenie. A nie pracować tam gdzie spie bo mi to rozwala dzień. Dotąd ew wpisywałam stopień niepelnospr. Z niego nie wynika, że jestem na wózku. Powinnam to podać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Chodzi o znaczek inwalidy? *Mam takie zwykłe cv, ale mogę je jakoś graficznie zmienić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem znacznie bardziej przydatna byłaby informacja że poruszasz się na wózku a nie stopień niepełnosprawności. Większość osób raczej nie wie co oznacza który stopień, a informacja o wózku pozwoli skupić się bezpośrednio na Twoich kompetencjach zamiast zastanawiania się jaki dokładnie masz problem zdrowotny.
Trzymam kciuki żeby szybko udało Ci się znaleźć fajną pracę [emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora