Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy oglądanie nagości to grzech?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-20, 09:20   #124
Pawel7771
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 42
Dot.: Czy oglądanie nagości to grzech?

Nostalgion u inni. Ja wszystko rozumiem, tylko to łatwo się piszę, zwłaszcza dziewczynom. Według mnie odczuwania podniecenia nawet wywołanego dobrowolnie nie jest grzechem, grzechem może być dopiero jeśli w niemoralny sposób to podniecenie zrealizujemy. Podany przez ciebie przykład tej dziewczyny w leginssch na ulicy- ok widzę minowolnie, podoba mi się (podnieca) i mam odwrócić wzrok, tylko że ten odwrócony wzrok za chwilę trafi na dziewczynę z piękną twarzą i znów może się podobać, znów uciekać wzrokiem i ponownie można spotkać dziewczynę z odkrytym brzuchem lub zbyt wycięta bluzka i stanikiem, no nie da się w kółko uciekać wzrokiem

Nie chcę absolutnie pisać, że tak kończy się każde wyjście na ulicę, bo można przez tydzień nie spotkać która naprawdę się spodoba, a innym razem podczas wyjścia do sklepu można trafiać go chwilę na dziewczynę która mi się podoba i coś w niej mi się podoba (podnieca) Podobna sytuacja przecież może być podczas oglądania zwykłych filmów, też może na filmie spodobać się tu dziewczyny w leginssch a na innym pod prysznicem, czy w samej bieliźnie, i tak skakać z kanału na kanał? To moim zdaniem już by było jak jakaś nerwica natręctw. Dalej jednak uważam że zdrowiej mieć podejście że jak ktoś czy coś podnieca to niech sobie podnieca jeśli dalej nic nie robię nueczystego, nie wyobrażam sobie czynów seksualnych z tą osobą, tylko np widze fajny podniecający podniecający posladek czy nagi czy w leginssch, czy na ulicy czy ja filmie i nic więcej uważam że problemu nie ma, bo inaczej zwariować idzie. I dalej według mnie i przynajmniej niektórych księży -patrzenie pożądliwe na kobiete- to chęć seksu z nią, zgoda w sercu, gdy zapadła decyzja na tak, na zdradę czy seks przedmałżeński, a nie zwykle spojrzenie nawet celowe przy którym pojawi się tylko uczucie czy tam odczucie, a zgody na obcowanie w sercu nie ma.
Pawel7771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując