Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-08, 07:34   #4366
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Koty część XIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;88189581]Będziesz się martwić, jak faktycznie nie będzie jeść Może od razu ładnie załapie?

U mnie już widzę, że są cyrki i wybrzydzanie, przez to, że był przyzwyczajony do ciągłego dostępu do suchego, to na suche się wręcz rzuca, a na mokre wybrzydza Ale też widzę, że to się zmienia, na razie chyba tylko Feringa mu faktycznie posmakowała, Animondę na początku jadł, ale potem zaczął kręcić nosem, MAC's niby je, ale też tak sobie, muszę zachęcać, na Feringę się niemal rzuca, a odkąd poznał jej smak, to już Animondy nie tyka, muszę mieszać pół na pół, żeby chociaż ją zużyć

No i dzisiaj w nocy tak strasznie dał nam popalić, że w końcu wystawiliśmy go za drzwi i zamknęliśmy sypialnię, żeby się uspokoił Już się nie dało ignorować Bo tym razem to już nawet nie było słodkie trykanie noskiem, tylko strasznie atakował nam nogi, rzucał się na ręce i dość mocno gryzł Pierwszy raz podrapana jestem, wcześniej tego nie robił. Co prawda około 1:30 z powrotem go wpuściłam, ale mąż jest już tak wściekły, że chce całkiem zamykać sypialnię w nocy. Mi jest trochę smutno na tę myśl, bo jednak 9 godzin dziennie jesteśmy w pracy, 8 godzin dziennie sen, to 17 godzin dziennie byłby praktycznie sam A tak chociaż w nocy też się do nas potuli i będzie obok [/QUOTE]

Na to liczę , że załapie szybko
Czytam wasze opowieści i widzę, że dużo ciekawych rzeczy przede mną. 😁
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując