Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-24, 16:43   #1646
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88312148]Oby udało się szybko zdiagnozować, powodzenia [/QUOTE]
Dzięki!
Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
LhunLai stawiam na czynnik chorobotworczy ( tarczyca, anemia),moze zazywasz jakies leki ktore daja taki efekt uboczny?ja mam niedoczynnosc (o dziwo niestety ,choc niektorzy nie wierza) i wowczas samo tsh nie wystarczy( ft3 i ft4 też) , a jakich wcierek probowalas ?
moze sprobuj cassie?ziolowanie, papke ziolowa nakladasz na 2 godz zmywasz bez efektu kolorostyczne, minimalnie moze przyzlocic blond)a może farba Cie uczula?i daje takie objawy?
powiem Ci ze mi po niej znacznie mniej wychodzą, nawet wiosna czy jesienią, wowczas bedziesz miala zlotawy blond.ale tj dziewczyny pisza aga czy inne slynne wlosomaniaczki to nie lekarz. W weekend zaczęlam czytac ,, Naucze Cię jak dbać o włosy '' i tam wlasnie wypisala co trzeba zbadac jesli ma sie problemy tego typu.polecam lekture.
Tarczycy nie podejrzewam bo wagę mam w normie, nie jestem przewlekle zmęczona, apetyt w normie (aczkolwiek nie znam się na objawach ), leków żadnych nie biorę też. Z wcierek to genialne Kaminomoto i gunwniany Jantar.

Może to być farba ale problem już istniał od dawna, teraz się tylko zaostrzyło, więc tak czy siak muszę dojść do źródła.

Również od czasu studiów mam nienaturalnie suchą skórę dłoni, przekopałam się chyba przez wszystkie istniejące kremy i pomagają mi tylko 2, dosłownie 2 Więc podobne cyrki, co z włosami, coś mi to podpada pod hormony jednak.



Ok, zaklepałam badania na sobotę, wzięłam sobie specjalny pakiet dla kobiet mający oszacować gospodarkę hormonalną, w którym bada się: estradiol, progesteron, FSH, LH, testosteron, SHBG, DHEA-S oraz prolaktynę, do tego wzięłam jeszcze androstendion wraz z FT3 i FT4. Uff... wreszcie się dowiem, co i jak
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując