Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A może PERUKA ? wątek zbiorczy !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-04, 16:05   #180
kokietka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Honey Dip Pokaż wiadomość
Mi fryzjerka cięła na manekinie, a potem zapytała czy może założyć. Poszłam specjalnie do dość renomowanego salonu, żeby nie było sensacją, że peruka, i fryzjerki były bardzo profesjonalne, całkiem sporo też wiedziały na temat pielęgnacji.

Nigdy nigdy nie zamawiaj innego układu włosów niż freestyle. Jakiekolwiek cięcia, stylizacje -> fryzjer!!

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Druga sprawa, kurczę, czemu nikt nie rozważa kleju. Z taśmami wydać linię demarkacji na czole, nie da się tego obejść. Klej z kolei jest zupełnie transparentny. Poza tym bardziej precyzyjny. Możesz wyciąć linię włosów w zupełnie naturalny kształt z różnymi zaokrągleniami, i przykleić możesz nawet najmniejszy kawałek lace.

Kokietka, siatki pod perukę, których dałaś linki, nie będą imitować skóry głowy. Musisz sobie kupić taką "rajstopową" -> http://cgi.ebay.co.uk/Nude-Stocking-...item45ed9092a0
O własnie o coś takiego mi chodzi! o taką rajstopową a moge ją kupić tu gdzieś w Polsce? bo jeszcze nigdy nie zamawiałam nic z zagranicy.... i jeszcze klej...jaki? i żeby też była możliwość zakupu w Polsce
kokietka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując