Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 21:40   #77
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Niech blond power będzie z tobą!
I obyś zdobyła te swoje kolczyki.

Ja zawsze powtarzam że kazdą zmiane we fryzurze trzeba dobrze przemyśleć i najlepiej przespac sie z tym.
Nieważne czy to kolor, czy ciecie... bo potem placz.


Dobra dziewczyny będe pisać coś tam na moim profilu ale kiedy i co nie wiem, bo zaraz tż wraca ale jak będę mieć czas to coś sklecę, powiecie czy jest ok.
Bunny masz rację bo trzeba trzeba ja kiedyś chciałam już przyciemniać to miałam w nocy sen że wyszły mi takie łaciate z plamami i patrzyłam w lustrze i płakałam i od razu po przebudzeniu do lustra bo sen wydawał się taki realistyczny.

Jutro robię tym Garnierem włoski

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

a co do Blond Power to mnie opuściła nie mogłam nic znaleźć ładnego szukałam podobnego ale jeszcze w piątek poszukam w ogóle jakaś rozkojarzona jestem ostatnio

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jedź jedź, bądź twarda, w razie co rób rozpierduchę albo mów, że naślesz swoje blond koleżanki
Kitkulka tamte się na pewno nie znajdą już pisałam że dzwoniłam i powiedziała babka że nic takiego nie było ciekawe na monitoringu pewnie by było widać o ile mają

szukałam dziś podobnych ale nie ma, jednak nie poddam się

Princesska no jakoś tak rudawo miodowo wyszło dziwne myślałam że masz jaśniejsze teraz włoski a teraz wydają mi się jakieś ciemniejsze no nie wiem

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-10 o 08:21
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora