Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty po masażu bańką chińską??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-17, 15:06   #30
alicjas0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 18
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
Kupiłam bańki wieki temu i tak zaczynałam, zrobiłam raz i zapominałam..ale teraz się zawzięłam, odkopałam (znalazłam tylko tę największą, nie mam pojęcia gdzie mam resztę..) no i jestem już po 3 masażu. Robię go sobie sama, próbuję różnych metod, z odrywaniem i nieodrywaniem bańki, bo w sumie ile masażystek - tyle opinii i już sama nie wiem. Najlepszy dla mnie chyba jednak jest ten gdzie bańkę odrywam po każdym przeciągnięciu od kolana ku górze.
No i po tym 3 masażu moja skóra jest na pewno jędrniejsza..czy cellulit zmalał? chyba nie..ale po 10 masażu będę mogłam się wypowiedzieć Na pewno nie zaszkodzi jak jesteście zdrowe, nie macie problemu z pajączkami
Od poniedziałku planuję sobie robić jeszcze body wrapping, bo podobno też działa morderczo na celulajt :P
Jak idzie masaż bańkami? Jakieś efekty? Ja wkońcu też zamówiłam i czekam na przesyłkę
__________________
Listopad 2013 - rozpoczęła się przygoda z regularnym fitnessem, cel w postaci powrotu do optymalnej wagi sprzed ciąży osiągnięty Przygoda trwa nadal
Luty 2016 - rozpoczęła się walka o ładną cerę
Luty 2016 - rozpoczął się zintensyfikowany atak na cellulit
alicjas0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując