Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-09, 10:49   #1188
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Anahstasio, czy mogłabym Cię prosić o opinię w sprawie różu Dior Bronze Harmonie? Jaki to odcień? Jesteś z niego zadowolona? I jeszcze może o parę słów na temat różu YSL i również odcień
Oczywiście

Dior to odcień 004 Tropical Orchids, o ile pamiętam to zeszłowakacyjna limitowanka, ale tu już muszą się wypowiedzieć specjalistki, bo pewna nie jestem Niemniej jednak jest to moje odkrycie ubiegłego roku - cudowny kosmetyk. Mocno napigmentowany, pozwala na modelowanie konturów twarzy w zależności od pomysłu i potrzeb. Ślicznie wtapia się w skórę, rozświetla ją nadając jej mgiełkowy poblask. Jest bardzo trwały i ekstremalnie wydajny. Dla niego zarzuciłam wszystkie inne róże

Kostka YSL to nr 14 Rose Whisper. Kolor ma cudowny, ale... niestety tylko w opakowaniu. Jest bardzo transparentny i nawet kilka warstw nałożonych na skórę, nie daje niemal żadnego rezultatu. Tak naprawdę użyłam go parę razy, bo nabyłam go w czasie kiedy trafił w moje ręce Dior i właściwie Blush Variation leży sobie nieużywany. Być może, głębiej, jest bardziej napigmentowany i pewnie za jakiś czas się o tym przekonam, bo mam zamiar zacząć go używać. Ale to za jakiś czas, na razie tkwię w miłości do Diora

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA56342.JPG (63,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA56343.JPG (41,8 KB, 99 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora