Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-09, 15:10   #1193
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
a coz to za duza paleta nad ta owieczka Pupy? pieknie wyglada
Podobno to paleta Pop Beauty (logo na opakowaniu nie ma, ja dostałam ją w prezencie i pozostaje mi uwierzyć na słowo osobom, które rozpoznały co to

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
świetny zbiór
bardzo fajne te zielone cienie w kwadraciku to Givenchy? jak się sprawują?
i jeszcze gdybyś mogła napisać coś o linerze Guerlain
Dziękuję
Tak, to Prisme Again! Eyes Givenchy. Ponieważ już Gajowniczka pytała o nie w tym wątku, pozwolę sobie przekleić to co jej pisałam

Te cienie to moje największe rozczarowanie ubiegłego roku. Miały być soczyste i apetyczne, a dwa najjaśniejsze odcienie są tak transparentne, że zupełnie niewidoczne na powiece. Ciemniejsze pokrywają powiekę pudrowym pyłkiem. Nie są praktycznie w ogóle napigmentowane

Co zaś się tyczy khola to jest to mój absolutny niezbędnik, gdyż czarna kreska wewnątrz oka to podstawa mojego makijażu Bardzo wydajny, intensywny, zawiera małe drobinki, które rozświetlają oko. Faktycznie nieco ściąga naczynka, dzięki czemu kontrast pomiędzy makijażem a białkiem oka się zwiększa. Bardzo go lubię i polecam z całego serca (I do tego to jego biżuteryjne opakowanie, które cieszy oko, mniam

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie Miałam nadzieję, że mnie do niego zniechęcisz, ale widzę, że nic z tego.
Przykro mi, ale nie w przypadku tego kosmetyku (A tak serio, jeśli się zdecydujesz to naprawdę nie będziesz żałować. Rzadko trafiam na kosmetyk, który jest tak dobry, że go nie chcę wypuszczać z kufra. A ten Dior to od prawie roku moje kosmetyczne must-have

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1327.JPG (31,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1324.JPG (47,2 KB, 145 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora