Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-31, 17:58   #3553
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"

Kochana, trzymam za Ciebie kciuki. Dasz sobie z tym radę. Szukałaś profesjonalnej pomocy?

Cytat:
Napisane przez laylaxx Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy któraś z Was jeszcze tutaj jest natomiast czytam Was już od dłuższego czasu bo sama mam problem z kompulsywnym jedzeniem. Zaczęło się przez dietę parenaście lat temu. Zbliżało się wesele w rodzinie wszyscy mi powtarzali,że powinnam schudnąć bo wyglądam jak pulpet ( miałam wtedy 15 lat i rodzina najpierw mnie tuczyła, a potem mówili,że jestem grubas) więc sama nie mówiąc nikomu postanowiłam schudnąć. Co ja głupia małolata mogłam wiedzieć o dietach? Nic dlatego zaczęłam się głodzić. Jadłam po 800-900 kcal dziennie i ćwiczyłam ok. godzinę dziennie. Szybko schudłam to fakt,ale również zatrzymał mi się okres, zaczęły wypadać włosy i nie mogłam już schudnąć, ani gram więcej. Pewnego dnia zjadłam jedno ciastko za dużo,które nie było wliczone w bilans i poszło jak lawina. Zabrałam 50 zł i poszłam na zakupy. Kupiłam 3 paczki chipsów, 3 czekolady, batony, ciastka,pierniczki,pączki wszystko co się dało. Zamknęłam się w łazience i wierzcie czy nie pochłonęłam prawie wszystko. Przez skurczony żołądek już po 2 z tych rzeczy miałam dość, ale nie mogłam przestać. Mówiłam sobie to tylko dzisiaj zjesz to wszystko i od jutra znowu dieta. Ale możecie się domyśleć jak się to skończyło. Pomimo upływu 10 lat jest coraz gorzej. Kiedyś 160 cm i 55 kg teraz było prawie 77 jest 64, ale wciąż tragedia. Co udaje mi się schudnąć i już jest dobrze nagle jakiś impuls powoduje,że myślę sobie pieprz*ć to idę do sklepu. Ostatnio miałam spokój pół roku i nagle bez powodu ubrałam się poszłam do sklepu i zrobiłam zakupy za 100 (!) zł. Kompuls trwał z 5 dni. Zjadłam chyba z 10.000 tysięcy kalorii w pierwszy dzień. Potem mniej,ale na pewno więcej niż 5 tysięcy. Teraz mam rozciągnięty żołądek i jestem głodna co godzinę.. Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się z tego wyjść.
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując