Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cosinus - szkoły policealne/licealne dla dorosłych - opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 12:49   #808
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 12
Dot.: Zaoczne LO Cosinus 2019

Cytat:
Napisane przez anula19_92 Pokaż wiadomość
Ja uczę się w cosinusie w liceum i nie ma się co obawiać. Zajęcia są 2-3 razy w miesiącu w weekendy, jeśli chodzisz systematycznie to nie ma problemu z zaliczeniem semestru. Na przygotowanie do matury oczywiście warto w domu się również przygotowywać. W cosinusie są fakultety, które przygotują do matury lub możesz wybrać też ich kurs maturalny (płatny, ale słuchacze mają zniżki). Gdyby jednak matura Ci nie poszła, możesz iść do nich na jakiś pierunek policealny- tam nie wymagają matury.

Ja skończyłam liceum w Cosinusie i jestem bardzo zadowolona. Chodziłam dodatkowo na fakultety z matmy i z gegry. I zdałam maturę bez problemu Studiowałam dziennie administrację na uniwerku i robiłam kosmetykę w Cosinusie (szkoła policealna). Bylo ze mną też kilka dziewczyn bez matury i bez problemu skończyły kosmetykę i teraz pracują w zawodzie. Wystarczy, że się przykładasz i chodzisz na zajęcia a nie będziesz miał problemu ze zdaniem do następnej klasy Dodatkowo szkoła jest darmowa a zajęcia odbywają się w weekendy. Śmiało się zapisuj. Polecam
PatiKowal93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując