Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-25, 09:31   #4203
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Cześć laski


Ja tam też nie narzekam na swoje +10 dodatkowego balastu. Poczytajcie na lipcówkach, laski po paru tygodniach ważą mniej niż przed ciążą! Karmienie dziecka baaardzo wyciąga kilogramy

Szczerze mówiąc to ja sobie nie odmawiam jedzonka A czasem jak mam ochotę na pepsi lub frytki z McDonalda to jem i tyle. Jak będę karmić piersią to dopiero zacznie się okres wyrzeczeń i postu

Buziaczki kochane!
Kochana i to mnie własnie trzyma na duchu.

Wiesci od Lipcowek jak szybko gubi sie te kg sa bardzo optymistyczna prognoza na przyszłosc. A juz przyklad Anisi szczególnie. ::

Moja siostra w ciazy sie objadała czego przed nikim nie ukrywała (tzn otwarcie mowila ze sobie pozwala na wszystko - chipsy pepsi czekoladki ptasie mleczko itp) przytyła 24 albo 26 kg juz dokladnie nie pamietam. A po 2 miesiacach zostało jej z tego 10. Potem przestała karmic mała a waga dalej spadała i po pol roku wrocila do swojej normalnej wagi. Jak Zuzka zaczeła chodzic to siostrze jescze 5 kg ubyło.
Dlatego ja jak staje na wage to i ale potem juz sie tym nie przejmuje. Najwazniejsze zeby Michaline zdrowo "dohodowac" do konca. Jak ją juz bedziemy mieli przy sobie to zadne kg nie beda mi w głowie.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora