Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z nierozciagnieciem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-15, 20:35   #10
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Problem z nierozciagnieciem?

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
mam tak samo, współżyję od ponad 2 lat i dopiero teraz ból przestaje mi towarzyszyć, chociaż niekiedy jeszcze się pojawia, a o przyjemności nie ma mowy. Więc dziewczyny nie martwcie się ból "przy wejściu" kiedyś minie. Jednak niepokoi mnie to że piszesz że jesteś opuchnięta i bardzo długo podrażniona po stosunku. Może warto byłoby porozmawiać o tym z ginekologiem?
Byłam u ginekologa i pytałam dlaczego tak się może dziać. Usłyszałam o trzech rzeczach:
1. Facet może mieć zbyt duże przyrodzenie (a mój ma - i długie i grube - bardziej przeszkadza mi ta druga cecha)
2. Za szybko próbuje we mnie wejść - coś może w tym być
3. Zbyt małe nawilżenie - ale tu nie widzę problemu - nie używamy prezerwatyw i nawilżenie jest zupełnie naturalne i na odpowiednim poziomie

Zdecydowanie najbardziej martwi mnie to opuchnięcie warg sromowych, łechtaczki i wejścia do pochwy. Nie wygląda to ładnie i naprawdę mi to przeszkadza. A co do tych konsekwencji seksu na drugi dzień - czuję pewien dyskomfort, coś tam minimalnie pobolewa i raczej nierealny byłby drugi stosunek dzień po.

Macie jakieś rady? Przez te cholerne efekty, odechciewa mi się współżycia na czym cierpi mój Bogu ducha winny chłopak.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując