Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odkurzacze bezprzewodowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-21, 23:04   #15
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Tak jak obiecałam - wracam z recenzją

Powiem szczerze, że na początku nie byłam pewna czy nie "wyrzucę", w końcu nie takiej małej kasy, na coś co nie spełnia moich oczekiwań. Na szczęście okazało się, że obawy były niepotrzebne

Odkurzacz jest idealny do moich potrzeb!
Przez cały tydzień mogę spokojnie (co dziennie) odkurzyć łazienkę, w której roznosi się najwięcej żwirku, przedpokój, kuchnie... a nawet dywany. Wciąga żwirek, okruchy, paprochy a nawet liście z kwiatków (ach te koty ). Dzięki temu podłogi zawsze są czyste i mogę chodzić na bosaka.

Zgodnie z tym co przewidywałam, raz na jakiś czas trzeba wyciągnąć normalny odkurzacz, ale nie musi to być codziennie (szarpanie się z nim, składanie, rozkładanie i chowanie w szafie, doprowadzało mnie do wściekłości). Tradycyjne odkurzanie mogę spokojnie ograniczyć i robić je raz na tydzień, albo nawet i na dwa tygodnie.

Dość szybko wypełnia się zbiorniczek na nieczystości, ale jego opróżnienie jest proste.

Jest ładny i z powodzeniem może stać w widocznym miejscu, co ułatwia jego eksploatację - zawsze jest pod ręką

W załączeniu fotka
Nie jakaś specjalna, zwykła z telefonu, ale widać moje nowe "cudeńko" gospodyni domowej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0772.jpg (53,3 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2014-02-21 o 23:06
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując