Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-16, 19:47   #9
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie
 
Avatar TENNICKJESTTYLKOMOJ
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 26
Thumbs down Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KRAKÓW

salon Berendowicz i Kublin na Florianskiej.
Byłam tam 2 razy, mimo że sieć B&K maja renome i dobra opinie nie byłam zadowolona z ich usług. Fryzjerzy są faktycznie dobrzy ale nie dajcie sobie ruszać włosów przez tamtejsze praktykantki. Poszłam zrobić blond pasemka, poirytowana siedziałam tam 3,5 h, gdy nadeszło mycie włosów byłam szcześliwa ze to nareszcie koniec i że wkoncu bede miała te pasemka. Gdy dziewucha wysuszyła mi i ułożyła włosy i odwróciła do lustra myślałam że rozniose ten salon. Koło blondu to ta farba nawet nie stała a poza tym zamiast pasemek miałam beznadziejnie cienkie refleksy które było widać !!!TYLKO!!! w mocnym świetle. Efekt był taki że juz nawet nie pieniądze(kolosalne) ani efekt(nie taki jak oczekiwałam) ale czas który tam spędziłam był wielkim marnotrawstwem. Tym bardziej że pokazywałam jej zdjecie jak chciałabym wygladac i powiedziała że to da sie zrobic. Gdy mój fryzjer wrócił z urlopu zrobił mi to co chciałam w 45 minut i za o wiele niższa cene. Żenada!!
__________________
brak
TENNICKJESTTYLKOMOJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując