Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-30, 11:11   #79
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Ja może nie tyle na siłownie , ale do ćwiczeń bo mnie tez emocje męczą ostatnio
Mój szef tryska entuzjazmen codziennie , nie wiem jak on to robi, chyba faktycznie jara go praca
Za to współpracownicy marudzą bo jest zimno i wiatr wieje i jaka szkoda , ze już gorąco nie jest, no doprawdy straszna szkoda az mi się płakać chce
Mój to mam wrażenie, że ma motorek w tyłku Tysiąc pomysłów na minutę, oczywiście realizacja należy do mnie


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ja się cieszę z jesieni, jak tak dziś pomyślałam to jesień odbija się nawet na moim wyglądzie - wróciły do łask ciemne pomadki no i nie cierpię lata.
Wiatru urywającego głowę też nie lubię, także mam nadzieję, że jesień będzie w miarę łaskawa. Deszcz mnie cieszy, bo był w moim regionie bardzo potrzebny

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Śmieszki smieszkami, ale mnie nic tak nie pomaga jak trening najbardziej się uśmiecham po rurce, ale siłka też mi pomagała rozładować emocje i się obudzić, bo chodzę od rana

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

U mnie już grzeją za mocno i nie mogę się opatulać moim kocykiem ale pracujemy nad kompromisem.

Dziewczyny, życzę, aby praca nie była dla Was zbyt stresująca

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Ojj nie, jesien i zima to nie moje klimaty. No, chyba, że taka prawdziwa polska złota jesień ze słoneczkiem i ciepełkiem

Chciałabym robić trening rano, jakieś bieganie lub basen, ale wstaje o 5:20 więc lipa, żeby wstawać jeszcze wcześniej
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując