Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-10, 23:27   #644
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji zamówiłabym wizytę domową pediatry dla starszego dziecka.
U nas nie ma. I tak trzeba jechać prywatnie do kogoś. 150 zł. Bartek chorowal w listopadzie 6 razy.
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Ceny wizyt u lekarzy są masakryczne.


Nie wiem jak Wy ale ja od ponad roku skrupulatnie prowadzę budżet domowy. Mam różne kategorie m.in. żywność, chemia, rachunki, zwierzaki, zdrowie itp. dużo tego. I jak zaszłam w ciążę to dopisałam ciąża/dziecko i jak widzę na koniec miesiąca ile kasy idzie w tej kategorii to jestem przerażona co będzie jak on do szkoły pójdzie a najlepsze jest to, że nie kupuje prawie wcale ubrań, mam dużo zapasów a jak kupuje to lumpek lub promocje. Mm nie kupuje. A co miesiąc są to duże jak dla mnie kwoty gdzie 500 plus powinno być raczej 1000 plis
Prowadzę budżet domowy. W sumie nic się nie zmieniło oprócz paczki pampkow za ponad 100 zł i moich ciuszków zachciewajek.
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
A ja uważam, że dziecko na tym etapie mało kosztuje. Ja trochę wydaję, bo jestem delikatnie zakupoholiczką i co raz to coś mu kupuję, ale tak to nie uważam, żeby dużo nas kosztował. Żebym ograniczyła pierdoły to w ogóle byłoby przyzwoicie. Ja kp, oprócz tego je mniej więcej to co my. Dzięki Bogu mało choruje więc na leki na co dzień nic nie idzie, to co kupiłam do wyprawki z pielęgnacji to mam. No ogólnie moim zdaniem wydatki się zaczynają jak dziecko jest troszkę większe, takie chociaż przedszkolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Dla malucha tak do roku czasu jeszcze kupisz na ciuchlandzie cała wyprawkę. Dla Bartka muszę iść po dresy do sklepu, pol roku (przy dobrych wiatrach) dresy maja dziury na kolanach. Kupisz w pepco za 15 to wytrzymają miesiąc. Buty minimum 100, używanych nie kupisz. I do tego zimowe, adidasy, trampki do przedszkola, sandały. Ja mam chłopca więc mniej niż dziewuszki. Kurtka używana ok 50. Szalik i reszta wełniane, używane 100. Koszulki jeszcze luz, bluzy cena nie schodzi z 30. To i tak takie tańsze. Jeść musi jeszcze nie chce jeść budżetowo zup [emoji38] dodatkowo jedziesz z takim na wakacje i musisz za niego nocleg płacić [emoji38]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora