Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-03, 08:20   #4825
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Aż mi głupio bo mój weekend uważam za udany, byłam na siłowni w niedzielę, a w sobotę intensywnie sprzątałam. Z kulinarnych grzechów to zjadłam 1 kasztana w cukrze
Nie wiem ile będzie trwał ten stan (pewnie do pierwszego dużego stresu w pracy) ale po prostu korzystam z fali wznoszącej
Bardzo ładnie się zachowałaś przez weekend [emoji122]tak trzymaj!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nestle jak coś to: w internetach jest lista "bezpieczniejszych" farb, głownie aptecznych. Są droższe, ale no cóż... także poczytaj i może wybierz coś z listy.


Warto przetestować, bo alergie się pogłębiają i po prostu za którymś razem zwykłe tabsy antyhistaminowe nie pomogą i będziesz się szlajać po dermatologach. Już o wypadaniu po mocnych podrażnieniach nawet nie wspomnę. Lepiej chuchać na zimne.
Ja mam ciężko na zwykłe badanie krwi się wybrać [emoji33] dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Margot
Brawo tak trzymaj! Jeszcze niedawno nie było w Tobie tyle samozaparcia,więc aż miło poczytać!


Nestle
To może sobie zaplanuj w kalendarzu jeden wieczór dla siebie, wieczór spa, kiedy o siebie zadbasz tak jak lubisz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty tez Likka jesteś moją inspiracją [emoji2][emoji123][emoji4]
Zakupy na tydzień zrobione,więc nie ma że boli.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Młodsza córka coś źle zrozumiała i puściła plotę do starszej,że tz będzie zwalniał pracownika,ona to puściła do swoich znajomych i muszę to teraz odkręcać [emoji23]DZIECIIIIIII

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora