Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co raz bardziej tyje!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-25, 08:06   #1
amaazing0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1

Co raz bardziej tyje!


Cześć, mam pewien problem z moim ciałem.. A mianowicie strasznie przytyłam w przeciągu około 3 miesięcy. Nie widać tego na wadze jakoś bardzo (jakies 5 kg), ale zauważalne jest to na ciele. Każdy mi mówi że bardzo przytyłam i źle się z tym czuję.. Zrobiłam się cała ogólnie pulchniejsza ale najbardziej widzę jak palce u rąk są grube, twarz też taka okrągła.. Jem od bardzo dawna z rozwagą, słodycze raz na ruski rok, fastfoody naprawdę rzadko, ilościowo jest zdecydowanie mniej niż moje koleżanki. Żadnych sosów, ziemniaków, slodzonych soków sklepowych, nie używam właściwie soli a jak już to himalajską, cukrów również.. Od dwóch miesięcy mam spory ruch, ćwiczę tak dla samej siebie, dla zdrowia, dla poprawienia kondycji. To rower, to bieganie, ćwiczenia w domu na macie, sporo chodzę. A mimo to waga idzie w górę. Ważna rzecz! Jakoś w maju odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Ale czy to może mieć aż taki wpływ na to? Mimo takiego ruchu i zdrowego odżywiania tyje? Podejrzewalam że przez hormony może mi się woda zatrzymywać w organizmie stąd popuchniete palce u rąk, więc kupiłam aqua femin, i problem jak był tak jest. Albo wcale nie zatrzymuje mi się woda, albo mnie to nie działa. Już nie wiem co robić.. Mam 25 lat, 165 cm wzrostu, waga po przytyciu pokazuje 67.
amaazing0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując