Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-21, 19:15   #1981
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
na wiosnę ogarnęła mnie mania, że teraz to już tylko polskie firmy będę wspierać... więc nakupiłam i do dziś męczę i nie mogę wykończyć
skąd to znam... ja też na fali wspierania polskich marek nakupiłam mokosh (szybciutko sprzedałam na allegro - ludzie kupują używane kremy, jakaś nowość - ale przynajmniej połowę kasy odzyskałam), potem kupiłam Veoli botanica - dostałam jeden zepsuty który szybko wymienili na świeży (ale nie dostałam żadnego gratisu w ramach przeprosin, ani próbeczki ) - strasznie męczyłam kremy, na końcu robiłam sobie z nich maski na dekolti szyję były jakieś takie tłuste, miałam wrażenie że skóra pod nimi nie oddycha (ale mnie nie wysypało) no i zapach dla mnie jakby zjełczałe... Clochee teżmnie zawiodło - dostałam uczulenie na dwa kremy, nigdy nie kupię niczego tej marki. Resibo miałam serum - be z szału. Dalchemy - nie rozumiem fenomenu, zużyłam kremy dwa, serum, został mi olejek do mycia buzi ale raczej nie powróce. Lewandowskiej olejek superberry był ok.
Ale na fali nakupiłam prawie 20 kremów soraya, sentido, lirene, aa, dr skin, bielenda, eveline, dottore (tą markę lubię i polecam) - było niedrogo wiec poszalałam tylko nie wiem kiedy zuzyję na swoje usprawiedliwienie - był wysyp filmików z peanami na temat polskich kosmetyków
a co Wy polecacie?

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2020-11-21 o 20:22
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora