Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-22, 08:02   #1982
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

wszystkie te małe firmy, manufaktury kosmetyczne to raczej w obrębie kosmetyków naturalnych, prawda?
ja akurat ten rynek śledzę od lat.
cóż, on jest w Pl z jednej strony bardzo bogaty a z drugiej jednak ubogi - masełka, peelingi, mydła w kostce można kupować tonami, jest tego bardzo duży wybór. To jest pielęgnacja oparta na olejach/mieszankach olejowych. Łatwo wytworzyć w warunkach półprofesjonalnych, nie potrzeba technologii...
ale jeśli chodzi o jakiekolwiek aktywne składniki to już się wybór bardzo zawęża.
W sumie to z tego całego zbioru poznanych i przetestowanych mogę polecić Purite (pielęgnacja olejowa ale skoncentrowana i Iossi; ci mają szerszy asortyment i jeden całkiem przyzwoity krem (jak dla mnie, choć ja ogólnie kremów nie używam); teraz pokładam spore nadzieje w Natural Secrets, choć tylko jeden ich produkt miałam.
A jeśli chodzi o składniki aktywne- retinol, bakuchiol, peptydy miedziowe, witC itp. to jednak sklepy z półproduktami, nie ma innej opcji.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora