Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-22, 20:56   #2006
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że ten temat już był odnośnie cieni, ale jak oceniacie kosmetyki Charlotte Tilbury?
Jakis czas temu mialam okazje pomacac wszystkie jej produkty na wielkim stoisku. Wybralam paletke Darling, bo moim zdaniem najładniesza i warta swojej ceny paleta Jeslk to Twoje kolory to polecam.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zadnej konkretnie, ogólnie pisałam, bo ja nie zwracam uwagi co piszą o firmach, tylko skupiam sie na konkretnym kosmetyku i to czy mi pasuje czy nie. A zalozyciel marki, pracownicy, atmosfera tam - to rzeczy ktore mnie nie interesuja w najmniejszym stopniu.
Ja nie lubie takiej gownoburzy i oczeniania w necie, a widze, ze duzo ludzi probuje sie na tym lamsowac.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmm nie wiem, jeśli coś takiego napisałam, to musiałam się źle wyrazić (często mi się zdarza
owszem mam zastrzeżenia do mojej pielęgnacji (jest z reguły dość chaotyczna ale raczej przemyślana jakościowo i przynosi porządane efekty Wydaje mi się, że to mogłam mieć na myśli: kondycja skóry z czasem się pogarsza pomimo pielęgnacji a potrzeby z rosną w sposób nieliniowy: różnica pomiędzy 37 a 40 rż jest mniejsza niż pomiędzy 47 a 50; a potem będzie jeszcze gorzej wjeżdża menopauza ze wszystkimi skutkami



pewnie się jednak na ten krem z filtrem skuszę


mnie rozczarowało to serum, a liczyłam na jakieś chociaż lekkie nawilżenie





sorry




z NIOD mam sporo produktów (min. serum p/oczy) z BU retinol i peptydy miedziowe (CAIS nigdy nie miałam więc nawet nie mam porównania) sera (peptydowe i z bakuchiolem) z ZSK a filtry Madary
Moze czas na wit. A na recepte?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora