Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-24, 06:28   #2009
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmm nie wiem, jeśli coś takiego napisałam, to musiałam się źle wyrazić (często mi się zdarza
owszem mam zastrzeżenia do mojej pielęgnacji (jest z reguły dość chaotyczna ale raczej przemyślana jakościowo i przynosi porządane efekty Wydaje mi się, że to mogłam mieć na myśli: kondycja skóry z czasem się pogarsza pomimo pielęgnacji a potrzeby z rosną w sposób nieliniowy: różnica pomiędzy 37 a 40 rż jest mniejsza niż pomiędzy 47 a 50; a potem będzie jeszcze gorzej wjeżdża menopauza ze wszystkimi skutkami



pewnie się jednak na ten krem z filtrem skuszę


mnie rozczarowało to serum, a liczyłam na jakieś chociaż lekkie nawilżenie





sorry




z NIOD mam sporo produktów (min. serum p/oczy) z BU retinol i peptydy miedziowe (CAIS nigdy nie miałam więc nawet nie mam porównania) sera (peptydowe i z bakuchiolem) z ZSK a filtry Madary
Malgosiu, uzylam wczoraj dla przypomnienia filtra z Basic Lab i doloze do mojej opinii to ze jest lekko tepy, nie pozostaje kremowy jak np La roche posay-dla mnie to mala wada bo wole kremowe, nie zasychajace filtry i i tak stosuje makijaz, ale moze dla Ciebie to wazne [emoji9]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora