Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-18, 08:33   #3470
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Dopisałam od razu z z imieniem.



Generalnie z matami jest często taki problem, że nawet wśród tych drogich i najbardziej polecanych zdarzają się jakieś wadliwe egzemplarze, które podobno strasznie śmierdzą (sama gdy szukałam dla córki, to niemal wszędzie pojawiało się kilka komentarzy, że ktoś dostał właśnie strasznie śmierdzący model). Wszystko przez formamid, który z tego co wiem to chyba prawie w całej Europie został już wycofany ze względu na toksyczność. Ja kupiłam tę matę https://mamabrum.eu/p/24/477/dwustro...dukacyjne.html (tak w ogóle to teraz w rewelacyjnej cenie, sama kupowałam ją chyba za jakieś 250 zł), bo podobno jest właśnie z jakiejś lepszej pianki. Czy to prawda, nie wiem. W każdym razie nie śmierdzi, a najlepszej w niej jest to, że jest składana. Przez dłuższy czas zabieraliśmy ją ze sobą wszędzie, nawet jak byliśmy gdzieś w odwiedzinach to mała miała dla siebie miejsce.
O ekstra zapisuje dzięki
Cytat:
Napisane przez Sylvvcia Pokaż wiadomość
Nie miałam dziś czasu tu zajrzeć. Jestem po połówkowych. Syn jest nadal synem i widać to na milion procent [emoji28] nawet mąż widział a nigdy nie rozumie nic z usg. Super, ze mogliśmy być razem na badaniu. Wszystko u maluszka dobrze. Waży 367 g. Wszystkie parametry dobre, łeb w łeb z terminem miesiączki [emoji2] łożysko ładnie się podniosło. Jest na przedniej ścianie więc aż dziwne, że tak wyraźnie i regularnie czuję ruchy. Dostaliśmy kilka ujęć 3d no i widzimy podobieństwo... Do mnie [emoji28] serio, ten sam wyraz twarzy i rysy [emoji28] córka na połówkowych była już podobna do męża, na USG 3 trymestru też, a jak się urodziła to już wgl jego kopia [emoji28] więc chyba i ja będę miała swoją kopię ☺
W czwartek wizyta u mojego gina. Dziś robiłam morfologię i mocz. Ciekawe, czy się poprawiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że już po i wszystko dobrze i synek został synkiem [emoji16]
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Dla córki miałam duża mate ale z tych materiałowych. Była super. Małą większość czasu tam spędzała i używaliśmy bardzo długo. Nadal ją mam i przy drugim pewnie wyjmę. Spoko opcja z nią jest, bo wsadzam do pralki i jest czysta. Mieliśmy też taką do kopania z pianinkiem żeby dziecko kopało (pomysł babci). Pianinko długo było używane już nie do kopania [emoji12] Leżaczek był. Raczej sporadycznie używany. Bardziej jak musiałam coś w kuchni zrobić. Ale teraz chce kupić Kinder Kraft 5w1. Ale bardziej dla opcji kołyski.
Moje łożysko też się podniosło. Jest na przedniej ścianie, ale wysoko więc nie będzie przodujące [emoji16]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekstra wiadomość ciekawe czy moje się podniesie tak ładnie. My mieliśmy Tiny love i cały czas używaliśmy. Teraz kupując momi Smart bed leżaczek będzie zbędny.
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
My mieliśmy mate Skip hop ta puzzlowa i do dzisiaj ta mata robi za "dywan" u młodego w pokoju. Mamy już ja dwa lata ponad i dalej wygląda jak nówka, gdzie my też mamy kota. Przy młodszym też będę korzystać, mam też gdzieś taki pałąk drewniany co mój mąż skręcił i młody często leżał sobie na macie pod tym pałąkiem z zawieszonymi zabawkami.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Mam w domu matę do jogi i jest zdewastowana przez kota przychodzi jak nie widzę i drapie w nią dlatego boję się, że i tak dziecięca zniszczy szybko :/.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora