Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-23, 21:24   #17
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Senses woman--> wiesz, u mnie to nieco podobnie to wygląda, tyle że w kwestii odrostu. Jak uda mi się trafić na wcierkę, która powoduje odrastanie, to ona to odrastanie powoduje przez 2-3 tyg. a potem przestaje działać. W ciągu tych 2-3 tyg. następuje wyrzut baby hair, nieraz całkiem spory, a potem już nic. Nie wiem, o co chodzi. Mam każdą możliwą długość włosów przez to, bo odrost jest z rożnych okresów. Do tego moje włosy samodzielnie praktycznie nie rosną. po prostu przestały rosnąć wiele lat temu. Jak jakaś wcierka się moim włosom "spodoba", to nieco urosną, ale ten efekt utrzymuje się przez około 2 tyg., po tym czasie, choćbym kąpała się we wcierkach, nic juz nie rośnie. Pojęcia nie mam, co to jest. Żaden dermatolog tego nie wytłumaczył, a jeden wręcz wciskał mi kit, że moje włosy rosną, tylko ja tego nie widzę.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując