Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metamorfoza - most wanted
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-04, 21:17   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: metamorfoza - most wanted AgaZ do Buffy

Witaj Buffy [img]icons/icon7.gif[/img]
Zacznijmy od tego, że masz piękną buzię - piękne lekko skośne oczy, piękne pełne usta, delikatne rysy i co więcej potrafisz podkreślić te wszystkie swoje atuty bardzo ładnym makijażem. A piątka z plusem za idealne wycieniowanie ust. Brawo [img]icons/icon35.gif[/img]
Jedyne co mi psuje ogólny wspaniały obraz buzi, to fryzurka. Koniecznie musimy z nią coś zrobić. Nie proponuję radykalnych zmian, bo wydaje mi się, że nie są one konieczne. Musimy jedynie zaprowadzić na główce ład, skrócić nieco włosy, aby nadać buzi ładnej oprawy. Wybierając fryzurki kierowałam się również tym, że Twoje włosy nie są zbyt grube, tak aby fryzura była wykonalna.

Powinnaś odkrywać twarz, włoski powinny być długości jak na zdjęciu 1 maks. na 4. Nie proponuję Ci bardzo gęstej zakrywającej twarz grzywki, lecz powinna być najlepiej asymetryczna, albo tak jak na zdjęciu 3 bez grzywki, tylko długi kosmyk - zresztą zobacz taka prostota a jak pięknie wygląda. Ty też masz buzię stworzoną do takich fryzurek.

Kolorku też nie zmieniaj radykalnie. Ewentualnie będzie trzeba wzmocnić i ożywić Twój naturalny kolor i dodać pasma z jasnobrązowego mahoniu - zdj.1 albo takie końcówki w kolorze rudawej czerwieni jak na zdjęciu 6. To tez może być granat, śliwka, ale najbardziej podoba mi się ten mahoń. Włoski możesz zaczesywać za uszy, podwijać końcówki na zew. Ważne aby wyglądały zdrowo.

Co do makijaży, to znalazłam ładny makijaż do okularków i propozycję oprawek dla Ciebie.
Zwróć jeszcze uwagę na dwa ostatnie zdjęcia. Jak pomalujesz oczko w ten sposób, że jeszcze wyciągniesz kreseczkę do dołu przy nosku - to dodatkowo podkreślisz ich skośny kształt [img]icons/icon7.gif[/img] Co do kolorów to możesz szaleć: róż, fiolet, lila, szary, grafit, śliwka...

Gorąco pozdrawiam i mam nadzieję, że coś Ci się z tego przyda [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (79,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (63,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (49,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (45,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (43,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (45,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (33,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (43,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (39,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (26,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (23,2 KB, 5 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując