Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 21:19   #2352
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Joanniel ja brałam flutamid i fin 5mg przez ok 18dni i była to najgorsza decyzja w moim zyciu.Tez zostalam poinformowana ,ze u kobiet skutki uboczne nie występują,ale jak widać różnie bywa.Ja miałam stany depresyjne,mgłę mozgową,ataki lękowe,libido przestalo istniec,przyjemnosc z seksu również.Koszmar.Wolałabym byc łysa niz jeszcze raz cos takiego przezyc.Ten lek wplywa destrukcyjnie na mózg.Minęło 9miesięcy a do dzis w pełni nie doszłam do siebie,glownie seksualnie.Nie piszę tego zeby kogokolwiek straszyc,ale takie bylo moje doswiadczenie.Endo tez powiedział,ze to prawdopodobnie efekt fina a nie flutamidu.Decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie,pewnie duzo kobiet bierze fin i czuje się dobrze.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Poza tym po co od razu strzelac z armaty do wrobla skoro odpowiedz na spiro jest zadowalająca?Tymbardziej, ze lysienie leczy sie dawką 100mg spiro,wiec lepiej by bylo chyba zwiększyć dawke leku sprawdzonego juz na sobie.Oczywiście i spiro ma swoje efekty uboczne,jak kazdy lek.
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując