Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutowy wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-26, 20:45   #90
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lutowy wątek zbiorczy

Aga ty zawsze sliczna. W zimnych kolorach bardzo mi sie podobasz, chodz i te cieple makijaze sa sliczne.
Mam pytanie, jak ty ocieplasz twarz? Bo ja probuje sie troche ocieplic, ale niestety to nie to samo co u ciebie. Nakladam brazer Sephory i owszem zle nie wygladam ale nie ma zachwytu jak u ciebie. Moze to kwestia koloru wlosow? Moje nie sa takie ciemny, moje to wyplowialy jasny braz, chodz wiele osob mowi ze to blond. Moze to jest pies pogrzebany? Moze gdybym miala konkretny braz na wlosach wygladalabym lepiej w bezowo-brazowych makijazach, a takze brzoskwiniach? Pamietasz pisalam o zieleni ktora ladnie i delikatnie podkresla mi oczy. zaczelam uzywac brazera, ktorego uzywalam latem, na to meteority welurowe, ale powyciagalam z nich bordowe i rozowe kulki, wiec mam cos na wzor Beige Chic ale bardziej blyszczace i na policzki tez brazer jak roz. Owszem moze byc, ale wlasnie to nie to samo jak mam rozowy roz. jak patrze na twoje makijaze, to slina cieknie, a ja wygladam tak zwyczajnie, zeby nie powiedziec bezplciowo. Moze mnie sie nie da ocieplic, musze pozostac zimnym typen , albo masz jakies triki , ktore i ja moge zastosowac?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując