Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zarowy wątek +ot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-10, 18:32   #5028
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Zarowy wątek +ot

Wydaje mi się, że żeby oddać jedno zamówienie w 2 paczkach należy zgłaszając zwrot podać liczbę paczek. Jak zgłaszam zwrot przez aplikację to w miejscu gdzie podaję przyczyny zwrotu i zaznaczam rzeczy do zwrotu na dole po lewej stronie jest coś takiego jak ilość paczek i tam zmieniamy z 1 na 2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że żeby oddać jedno zamówienie w 2 paczkach należy zgłaszając zwrot podać liczbę paczek. Jak zgłaszam zwrot przez aplikację to w miejscu gdzie podaję przyczyny zwrotu i zaznaczam rzeczy do zwrotu na dole po lewej stronie jest coś takiego jak ilość paczek i tam zmieniamy z 1 na 2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam chyba wprowadziłam w błąd, bo nie doczytałam , że chodzi o oddanie 2 różnych zamówień tylko połączonych. Ja pisałam o zwrocie tego samego zamówienia w 2 paczkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora