Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-22, 21:40   #61
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Jest mi strasznie przykro, że zawsze lokuje uczucia w kimś nieodpowiednim. Nie mam nosa do ludzi i jest naiwna.

Co do kp to ja chce karmić tylko rano, wieczorem, no i w nocy te miliony razy. Jak dotąd i tak mu daje raz w dzień, bo mi cycki rozsadza. Oczywiście mały się domaga, więc dostaje w dzień 2x150 ml i w nocy 3x180 ml plus cyc. W dzień 5 posiłków. Myślę, że to mleko jeszcze długo będzie z nami, bo mały je uwielbia, a przez diete go nie jemy w innej formie.

Tak się dzisiaj opaliła, a ukurzona była, ale taki dystans. Podbudowałam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W końcu trafisz! Zobaczysz! Ale naprawdę, rób tak zeby było jak najlepiej dla Ciebie
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Maryśka jak dobrze, że jesteś! Proszę już więcej nie znikać! Przesyłam mocne uściski Wierzę, że w końcu szczęście się do Ciebie uśmiechnie.
Moja koleżanka też ma niezłe przeprawy. Ale tam to nawet przemoc i zdrady nie motywowały jej do odejścia. Na szczęście facet sam odszedł i ostatnio nawet podrzucała mi swojego 2,5 latka, bo w końcu zdecydowała się zacząć od nowa i umówiła się na randeczkę

Agadzie, co za pech z tym sprzętem! Oby ubezpieczyciel zafundował Ci nowiutki!

Dziewczyny, powiedzcie mi czemu kolejny dzieciak nie chce mi grzecznie siedzieć w wózku? Ze starszą było to samo. Jak tylko się zorientowała, że na dworze można śmigać z buta to wózek zaczął parzyć w tyłek. I Ada to samo. I żeby to jeszcze szło grzecznie. Ale nie, koniecznie chce ulicą lub zasr.anym trawnikiem. Tak się dziś umęczyłam jak niosłam to wrzeszczące i wyrywające się stworzenie a pierworodny, rozwalony jak prezes dawał się wozić po całym osiedlu. Wszystko można było z nim załatwić. Buła do ręki i heja!

Licytujemy się z tżtem kto ma na 9 jutro jechać z synem na trening. I oczywiście każde chce jechać i skorzystać z dwóch godzin spokoju, a nie urządzać animacje dla naszej Cruelli de Mon
Po cichu na to liczę że będę mogła kupić tą nową wersję [emoji14]

Zrobiłam tort. Krzywo trochę wyszło, pierwszy raz kładłam masę cukrową na większy tort, jeszcze starszak wyraził życzenie żeby tort był z tęcza... W środku ma niespodziankę IMG-20200522-WA0022_768x1365.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując